de ce nu vrea sa facem sex?

31-05-2010
mendi
Nu este medic/terapeut
mendi
buna tuturor..azi am aflat si io de site si mi.am facut cont imediat.am citit despre problemele fiecaruia si pot spune k si io sunt in acceasi situatie...am 19 ani si sunt k prietenul mew de 2 si 2 luni...de 1 luna de zile nu am mai facut nimic:(, daca ii zic eu sa facem este de acord, dar el nu zice niciodata si acest lucru ma enerveaza.noi locuim amandoi de 1 an si nu pot sa sutin ca ma insela k as fi aflat, dar orice este posibil:)...nu imi expilc de ce nu vrea cand toti prietenii nostri ne spun k ei fac sex de 4-5 ori pe saptamana si baietii in genral au apetitul mai dezvoltat cand vine vorba de sex, dar se pare k prietenul meu nu...as vrea sa stiu de ce?
nu mai suport chestia asta...io vreau sa facem, dar daca nu zice nimic nu pot sa ii spun numai eu sa facem.
astept un sfat...plzzzzzzzzz
10 comentarii
0
31-05-2010, ora 19:38
Bmire
Nu este medic/terapeut
Bmire
Draga mea parerea mea este sa nu iti mai pierzi timpul cu acest individ, inseamna ca nu te iubeste iti spune o femeie care a trecut prrin ce treci tu, nu te minti singura ai o varsta asa frumoasa nu iti bate joc de ea, dupa o luna iti trece, cauta-ti pe alcineva, special pt tine m-am inscris ca sa vorbesc cu tine, o zii buna
0
01-06-2010, ora 15:46
mendi
Nu este medic/terapeut
mendi
ms mult pentru sfat.dar nu stiu daca am curajul sa ma despart de el, el imi spune mereu k ma iubeste.si eu il iubesc, dar cateodata simt k il urasc...si nu mai spun k m-a si batut o data:(
0
01-06-2010, ora 16:41
Bmire
Nu este medic/terapeut
Bmire
scuza_ma dar un om care da in tine odata o sa dea mereu e alegerea ta dar nu meriti asta, treaba ta
0
01-06-2010, ora 17:58
mendi
Nu este medic/terapeut
mendi
stiu k asa este, k si eu imi zic cum de pot sa suport atatea lucruri de la el.dar parca ma opreste ceva sa nu ma despart de el.dar am sa incerc mai ales k mi.ai spus si u.ms
0
20-07-2010, ora 16:13
Bmire
Nu este medic/terapeut
Bmire
ce faci draga Mendi cum stai cu dragostea?
0
21-07-2010, ora 22:25
mendi
Nu este medic/terapeut
mendi
buna Bmire...ce sa iti zic:) io zic ca mai binisor
a inceput sa vrea sa facem sex.poate k acum nu mai stam amandoi in acelasi apartament...am luat vacanta si am venit la tara si nu mai stam impreuna.u ce crezi ca se plictisise sa stea zi de zi k mine?
acum ne vedem in fiecare seara doar k nu mai dormim amandoi
0
22-07-2010, ora 09:01
Bmire
Nu este medic/terapeut
Bmire
nu stiu ce sa zic tu decizi, dar faptul ca nici nu mai stati in impreuna pune un semn de intrebare, vezi sa nu ramai insarcinata ca atunci nici ca mai vine pe la tine
0
12-01-2011, ora 21:15
Bmire
Nu este medic/terapeut
Bmire
Ce mai faci draga Mendi?
1
02-03-2012, ora 14:52
dulcele amar
Nu este medic/terapeut
dulcele amar
aici poti gasi multe persoane sa te satisfak si sexual si sentimenta:D
1
14-03-2012, ora 17:26
tudor.stana
Nu este medic/terapeut
tudor.stana
Buna tuturor Doamnelor cu probleme.Am citit comentariile si am ramas surprins ca atatea femei au probleme cu prietenii sau sotii lor.sunt un barbat de 57 de ani si inteleg aceste probleme care apar mai ales in familii.Sunt normale la cei cu..vechime.Obisnuinta, rutina aspectul fizic care se mai schimba in timp duc la stingerea..apetitului sotilor fata de Dv si chiar al celor tinere care au relatii de putin timp.Parerea mea ca barbat si un sfat practic este sa aveti grija in permenenta de aspectul fizic al Dv si o doza de nonconformism de care sa aveti maxima grija.In pat trebuie sa uitati ca sunteti sotii si sa va manifestati altfel.Iar cu cei care va sunt indiferenti la schimbarile Dv inseamna ca ori au amante ori au probleme de sanatate sau pur si simplu nu mai simt nimic pentru voi.Pute ti poate cu greu dar ascultati ma va rog.LASATI IIIII.Sexul inseamna atractie fizica in primul rand si apoi iubire.si voi aveti nevoie de amandoua.La varsta mea fara sa mi fac reclama am o viata sexuala normala adica de 2-3 pe saptamna si totul e ok.SIgur viata nu inseamna numai sex dar nici viata fara sex nu merge.Cred ca mi dati dreptate.Cu simpatie ptr toate si respect
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul la vârsta menopauzei
  • Cum poate fi îmbunătățit libidoul sexual feminin
  • Cum poți influența libidoul sexual? - informații dovedite științific
  • Efectele lipsei activității sexuale
  • Interesul sexual la bărbați - un avantaj important pentru starea de sănătate, inclusiv riscul de moarte
  •