de ce una dupa alta?

22-01-2010
naty.dulcika
Nu este medic/terapeut
naty.dulcika
buna! ma numesc Mihaela si am si eu o mare problema! in urma cu un an am avut o dereglare hormonala incepind cu ciclul menstrual care era la inceput de doua ori pe luna iar pe urma continuu,.A tratat aceasta dereglare fiind in spital o saptamina dupa care au aparut dureri ingrozitoare de sin.AM fost la o mamografie unde mi-au depistat mici chistulete de 5 mm.Am luat tratament dupa care am repetat controlul scriindumi din nou alt tratament acele chisturi fiind deja mai mari cu 1mm.tratamentul inca nu l-am inceput, dar a reaparut de o luna deja o flegma in git continua si in momentul cind inghit am impresia ca am ceva in git ca un nod care ajunge pina in stomac si revine inapoi in git
e foarte nasol ptr ca nu pot sa o dau afara avind senzatia de voma si atunci prefer sa inghit.Altadata, simt gitul uscat, citeodata mici intepaturi. VA rog ajutatima si pe mine cu aceasta problema. Tin sa va anunt ca am facut si testul PAPA NICOLAU, SI ANALIZE DAR TOATE AU IESIT IN REGULA..M-ie si fffffffffff frica am 3 copii si nu as vrea sa mi se intimple ceva.Va multumesc!
1 comentarii
0
22-01-2010, ora 10:58
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Analize bune pacientul bolnav. Cunoastem. Medicina clasica nu te poate ajuta aici, cu atat mai mult cu cat ea este si cauza problemelor actuale prin tratamentul gresit dat la inceput. Da-mi un id de messenger prin mesaj privat, te pot ajuta daca doresti (da un click pe id-ul meu si scrie-mi acolo).
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.