de la un timp... mi-a aparut o bubita pe penis

10-10-2007
ALyN_yo
Nu este medic/terapeut
ALyN_yo
am 19 ani...problema mea..este ca de un timp incoace nu de mult...mi-a aparut o bubita..sau nush..chiar nush cum sa ai zik...pe penies..chiar pe unde ejaculez sau urinez..nu ma doare nu am niki un fel de problema..dar nu ami dau seama ce e si cum a aparut chiar acolo????.dak poate stii cin-va sa ami zika..rog frumos sa ami rapsunda...dak se poate un medic e si mai bine..va multumesc mult de tot.
3 comentarii
0
11-10-2007, ora 00:00
cristal_tears
Nu este medic/terapeut
cristal_tears
posibile cauze:igiena intima, vro boala kre are simtome lente.ejti virgin?ar trebui sa mergi l un kbinet medical.nu te lua dupa leacuri babesti.k sa vindeci ceva treba in primul rand sa afli sursa...mult succes&ai grija d corpul tau
0
12-10-2007, ora 00:00
cristal_tears
Nu este medic/terapeut
cristal_tears
ji ai luat in klcul vreo boala cu transmitere sexuala?din ce oras ejti?sa ma informez dsp kbinete medikle.parerea mea e k ar fi m-ai indikt sa mergi l un medic urolog, makr sa afli o parere.dar banuiesc k ji un medic dermatolog ar avea o parere.d auzit vad k ai auzit multe dar d facut ceva knd vei face????????ar putea avansa&se poate agrava.ji km d kt timp persista problema ta?aproximativ.d knd ai bubita respectiva, ai facut-o?ai fost vreodata l"fetitze"?
0
23-10-2007, ora 00:00
cristal_tears
Nu este medic/terapeut
cristal_tears
mey m-am documentat ji mi-o zis cineva d nijte unguente.cum t m-ai simti?da-mi adr ta d mail sa-ti tr rasp kre l-am pr d l un medic.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Bubițe pe penis - cauze, diagnostic, tratament
  •