de vreo 2 sapt. observ ejaculare cu sange... sau nu?

24-05-2006
anadu
Nu este medic/terapeut
anadu
Am si eu o problema, este vorba de modificarea culorii spermei in timpul ejacularii in rosu-visiniu. Este vorba de sange?Eu asa m-am gandit. Primele picaturi de sperma sunt albicioase, dupa care iese colorata in visiniu. De vreo 2 sapt se intampla acest lucru. Care poate fi cauza?Sunt motive de ingrijorare? La ce medic se apeleaza pt astfel de probleme (recomandare pt o clinica, un medic). Multumesc
5 comentarii
0
24-05-2006, ora 00:00
Dr.Evelyn
Nu este medic/terapeut
Dr.Evelyn
Foarte probabil este vorba despre singe.Mergeti la un urolog.Ca sa va putem indruma catre un cabinet/medic, ar trebui sa stim de unde sunteti
0
25-05-2006, ora 00:00
anadu
Nu este medic/terapeut
anadu
Legat de problema cu ejaculare cu sange, sunt din Bucuresti.
Astept o indrumare catre un cabinet/medic. Multumesc
0
25-05-2006, ora 00:00
Dr.Evelyn
Nu este medic/terapeut
Dr.Evelyn
Dl. Dr. Nicolae Calomfirescu, cabinet UroAndroMed, Sos. Mihai Bravu 134, bl.D21, sc A, apt.1, tel:252.65.53
0
11-02-2009, ora 13:50
Anonim15
Nu este medic/terapeut
Anonim15
Buna ziua, am 19 ani si am aceeasi problema ca persoanele de sus, adika la ejaculare prima picatura este alba, iar restul sunt cu sange. La inceput m-am gandit ca e un proces de maturizare insa nu cred ca este aceasta. Imi pute-ti spune care e problema?
0
11-04-2009, ora 12:34
blue007
Nu este medic/terapeut
blue007
Si eu am o aceiasi problema ca <anadu> si <Anonim 15> si am vazut ca nu a raspuns nimeni la aceste intrebari de aceea poate zareste careva acest mesaj si am poate ajuta si me mine. PLS :p
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici