De vreo saptamana am mancarimi in interiorul canalului urinar | Forumul Medical ROmedic

De vreo saptamana am mancarimi in interiorul canalului urinar

22-07-2013
RaulConstantin
Nu este medic/terapeut
RaulConstantin
Buna, am 27 ani si de vreo saptamana am mancarimi in interiorul canalului urinar.Cand ma masturbez sau cand urinez ma mananca si e foarte deranjant.Nu am avut niciodata vreo problema in aceasta zona, decat 2 operatii in care mi sa taiat ata si pielea de jur-imprejur la penis, dar asta sa petrecut cu ceva ani in urma.Daca conteaza, va spun ca in saptamana anterioara de inceperea mancarimii, am fost intepat de 3 viespi dar nu am si nu am avut niciodata probleme cu vreo alergie.Va rog mult de tot sa imi dat-i un raspuns pentru ca nu stiu daca e grav sau e o simpla iritatie.Cu respect, va rog frumos sa imi raspunde-ti.Multumesc.
5 comentarii
0
23-07-2013, ora 16:17
raluca88
Nu este medic/terapeut
raluca88
sa nu fie veo boala cu transmitere sexuala, intepaturile de la viespe nu au legatura, mergi urgent la medic.
0
23-07-2013, ora 18:51
RaulConstantin
Nu este medic/terapeut
RaulConstantin
Nu e cu transmitere sexuala pt ca nu am intretinut relatii sexuale de mai bine de o luna si atunci am facut-o sigur
0
23-07-2013, ora 18:52
RaulConstantin
Nu este medic/terapeut
RaulConstantin
Zic de viespi pt ca ma gandeam sa nu fie o reactie alergica sau ceva de genul.
0
23-07-2013, ora 19:32
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Cu trimitere de la medicul de familie mergi la medicul urolog care iti va da niste analize de facut.
Posibil sa fi facut o infectie, chiar daca nu ai avut relatii sexuale in ultimul timp.
0
25-07-2013, ora 14:40
raluca88
Nu este medic/terapeut
raluca88
da, sunt bolli care debuteaza mai tarziu, de genul dupa o luna doua. nu strica sa ergi sa verifici sa nu ai alte probl mai tz.sanatate!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Un simplu simplu obicei ar putea ajuta la evitarea infecÈ›iilor urinare
  • Antibioticele are putea fi soluÈ›ia pentru ameliorarea durerilor cronice ale vezicii urinare (Studiu)
  • Semne È™i simptome de infecÈ›ie urinară pe care trebuie să le recunoÈ™ti
  • De ce fac atât de des infecÈ›ii urinare?
  • Este sucul de meriÈ™oare eficient în infecÈ›iile urinare? Ce spun studiile
  • Cele mai bune metode de a preveni infecÈ›iile urinare
  • Obiceiuri sexuale care duc la infecÈ›ii urinare
  •