Decalotare incompleta.

07-06-2013
Andrey13
Nu este medic/terapeut
Andrey13
Sunt mai multe subiecte de acest fel aici. Problema e ca nu ma prea ajuta acele raspunsuri. Vreau ceva concret.Deci, am 15 ani. Si nici in stare erecta, pielea nu mi se duce in acel sant. Daca incerc sa trag putin de ea in jos, ma doare si e tinuta acolo. De asemenea, daca ating capul penisului ma doare.Capul are, nu stiu cum sa explic, niste santuri mai mici, adica nu e perfect drept. defapt nu sunt sigur daca sunt santuri mai mici, mai degraba reliefari ale acestuia, daca ma intelegi.Dar sunt foarte mici. Ce pot sa fac? IMI E FOARTE RUSINE SA VORBESC CU PARINTII, deci va rog, fara astfel de raspunsuri. As prefera raspunsul unui doctor daca se poate.
2 comentarii
0
09-06-2013, ora 12:44
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Doctorii au nevoie de un pic mai multe detalii. E important sa faci urmatoarele doua lucruri.

Mai intai, sa raspunzi la urmatoarea intrebare: capul penisului de doare spontan ? Adica te doare si cand nu incerci sa il decalotezi ? Altfel spus, te doare cu penisul la locul lui, in chiloti ?

Pe urma, nu inteleg chestia cu santurile. Ar fi bine sa faci o poza, sa o incarci (upload) si sa imi dai adresa fotografiei prin mesaj privat.
0
09-06-2013, ora 18:42
Andrey13
Nu este medic/terapeut
Andrey13
Nu ma doare si la locul lui, deoarece pielea este peste gland. Dar daca o dau cat d putin la o parte si ating glandul, atunci ma doare.
O sa fac in seara aceasta o poza si o sa v-o trimit. Multumesc de sprijin
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.