Decontare CAS operatie de fistula la Clinica privata

24-03-2014
lion22
Nu este medic/terapeut
lion22
De curand am avut o interventie chirurgicala de fistula perineala facuta la o clinica privata care nu are contract cu CAS.Va rog, cine are informatii despre cum si daca se poate deconta de la Casa de Asigurari, suma fiind destul de mare pt mine(2200ron), sa-mi dea si mie un raspuns.
3 comentarii
0
29-04-2014, ora 14:32
g.m
Nu este medic/terapeut
g.m
nu pre cred, eu am dat 3800la clinica particulara si cred ca nu am scapat de fistula iar inainte de a ajunge la clinica am mai cheltuit 5000prin spitale...nu stiu ce o sa fac de un an stau numai in operati dar fara rezultat, problema e ca nu mai pot lucra e o boala urita tare urita...am 26 de ani si nu stiu ce viitor voi avea...la ce clinica ai fost esti bine, sa inchis operatia?
0
05-05-2014, ora 12:39
lion22
Nu este medic/terapeut
lion22
Sunt bine, astazi merg la ultimul control(cred).Clinica se numeste Mediproct, medic Sorin Andrei.Bafta!
0
04-08-2016, ora 01:13
alex2002
Nu este medic/terapeut
alex2002
bună seara, și eu am aceeași întrebare ca cea de mai sus.Se poate deconta măcar partial o operație de fisura anala si polip anal?
Multumesc.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul