dependenta de heroina

30-05-2006
vipera
Nu este medic/terapeut
vipera
caut un sanatoriu post-cura cu ateliere unde sa-si petreaca timpul liber ca de ex.(auto, croitorie, etc.)in apropiere de bucuresti.multumesc
4 comentarii
0
31-05-2006, ora 00:00
dr. Laura Constantinescu
Nu este medic/terapeut
dr. Laura Constantinescu
Exista un centru de post-cura la Spitalul Balaceanca.
0
30-12-2007, ora 00:00
Irinuky
Nu este medic/terapeut
Irinuky
In legatura cu dependenta de heroina. Am un prieteen, care, din nefericire, este dependent de acest drog. Realizeaza cat de rau a ajuns, stie. ii pare rau, vrea sa faca ceva, sa se schimbe dar am impresia ca totusi ii este frica, nu mai are pe nimeni langa el, toate ii merg prost, se simte singur si parasit... familia nu stie. Vreau sa-l ajut. Chiar vreau. Dati-mi niste sfaturi cum as putea... niste telefoane, nu stiu, orice!!! va rooog! nu-l pot lasa sa moara. Va multumesc mult de tot. Irina
0
17-01-2010, ora 17:29
DaZz0
Nu este medic/terapeut
DaZz0
Singurul lucru pe care il poti face pt el este sa il ajuti financiar...sa isi mai cumpere, ca e criza
0
18-01-2010, ora 17:33
calogeropoulis aristia
Nu este medic/terapeut
calogeropoulis aristia
daZzO, ai facut o gluma proasta!
Trebuie dus la spital la dezintoxicare. Trebuie ajutat, bineinteles. Singur i-ar fi foarte greu sau imposibil sa depaseasca sevrajele.
In concluzie trebuie luata legatura cu un spital de psihiatrie, sectia dezintoxicare de droguri.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: