Depresie, anxietate sau altceva? | Forumul Medical ROmedic

Depresie, anxietate sau altceva?

07-03-2011
ela, mincu
Nu este medic/terapeut
ela, mincu
Buna seara.am 36 de ani si de 3 luni ma confrunt cu o mare problema.pe langa starile de oboseala continua simt unele furnicaturi ale scalpului. stari de ameteala.migrene.si ce este cel mai important este faptul ca nu mai pot cirucla cu mijloacele de trasport in comun, nu pot folosi metroul.tranvaiul etc, , atunci cand urc simt ca ma apuca o stare de agtatie simt ca ma sufoc, , si trebuie urgent sa cobor, , va rog sa s aajutati sa elucidez aceasta problema MULTUMESC!!
5 comentarii
0
07-03-2011, ora 23:14
Psiholog Ioana Panculescu
Psihologie, BUCURESTI
Psiholog Ioana Panculescu
psihoterapie ai facut?

psh Ioana Panculescu
0
08-03-2011, ora 18:53
ela, mincu
Nu este medic/terapeut
ela, mincu
nu.nu am facut nimic nustiu de unde sa incep.mai ales ca peste 1 luna trebuie sa zbor cu avionul si chiar nustiu cum sa rezolv acaeasta problema
0
08-03-2011, ora 18:57
ela, mincu
Nu este medic/terapeut
ela, mincu
deja incep s ama izolez in casa, doar cand ma gandesc ca trebuie sa urc intr-un tranvai sau metrou ma apuca o stare de agitatie si o teama, , va rog ajutati-ma cu un raspuns. multumesc, , , !!
0
08-03-2011, ora 19:31
Psiholog Ioana Panculescu
Psihologie, BUCURESTI
Psiholog Ioana Panculescu
imi poti scrie pe privat -*


(*modificat de administrator)
0
09-03-2011, ora 20:34
ela, mincu
Nu este medic/terapeut
ela, mincu
poate sa-mi raspunda si mie cineva, va rog!!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul