Dereglare hormonala?

05-04-2017
AndreeaAlexandraa
Nu este medic/terapeut
AndreeaAlexandraa
Buna ziua, am luat escapelle in luna februarie (la inceputul lunii ) la sfârșitul lunii februarie pe 20-25 trebuia sa apara menstruatia dar a venit la inceputul lunii martie ( mai exact a fost o intarziere de o saptamana).La sfarsitul lunii martie cum trebuie sa vina exact perioada, a venit dar pe o durata de 2 zile.Acum trebuie sa ma astept sa vina perioada?
Sau aia a fost menstruatia? Daca nu era aia deja am intarziere de 2-3 zile
3 comentarii
1
05-04-2017, ora 19:44
Dr. Moise Oana
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Moise Oana
Daca ati avut sangerare cele 2 zile aceea a fost menstra!
0
05-04-2017, ora 20:33
AndreeaAlexandraa
Nu este medic/terapeut
AndreeaAlexandraa
Deci nu ar trebui sa-mi fac griji? Mie imi dureaza deobicei 7 zile
0
19-06-2017, ora 13:26
Clarke
Nu este medic/terapeut
Clarke
Buna ziua!Dupa un consult ginecologic am inceput sa iau anticonceptionale Belara din data de 12.04.2017, am respectat intocmai indicatiile am luat 21 de zile aprox la aceeasi ora apoi 7 zile pauza si tot asa acum sunt la a treia cutie si mai am in folie 9 pastile de luat problema este ca de 3 zile am inceput sa am niste scurgeri maronii, care poate fi cauza acestor scurgeri si ce pot face???M-am cam panicat si nu inteleg ce se intampla...!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul