Dermatolog fara ajutor

15-07-2018
Agnes
Nu este medic/terapeut
Agnes
Buna seara. Sunt fara cuvinte. De ani la rand au aparut niste pete maronii in jurul gleznei si a genunchilor mei fara mancarime sau roseata. Am fost pana acum la 4 medici. Serie de analize de sange, inclusiv de diabet... am ajuns sa numai stiu pentru ce anume ma mai intepau si dupa primirea analizelor doctorul imi spunea:"nu aveti nimic". Neavand nimic concludent in mana a ramas sa fac mereu tratamentul prescris pe zona locala preparata special. Fara vreun efect desi am respectat cu sfintenie tot. Nu sunt supraponderala Am 31 de ani mama de gemeni 168cm 60kg. Prima oara mi s-a spus e din cauza stresului... nu era asa... apoi ca e psoriorazis... nici asta n-a fost... apoi ca e din cauza ca am diabet... nici atata... apoi ca purtam sandale cu catarame... sigur si pe genunchi nu?:))
Sincer doar estetic ma deranjeaza insa numai stiu la cine ma adresez. Am fost la privat la cel mai bun medic si am fost si la stat. Am aruncat la analize si medicamente in decurs de 5 luni peste 2500 de ron. Fara vreun rezultat. Va rog dati cu parerea ce analize sa mai fac sau cui sa ma adresez.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Alunițele și petele maronii pot fi înlăturate în siguranță?
  •