Despre terapia oscilatorie

10-10-2013
Nefertiti0005
Nu este medic/terapeut
Nefertiti0005
Buna ziua,

poate va sunt utile urmatoarele informatii. Pe mine m-au ajutat la vremea aceia si mi-am gasit rezolvarea la foarte multe probleme medicale pe care nu le-as fi putut identifica cu atata usurinta prin medicina clasica.

exista in Bucuresti un aparat medical cerificat UE si avizat de Ministerul Sanatatii din Romania prin care iti sunt diagnosticate afectiunile si cel mai important esti tratat de acelasi aparat medical fara necesitatea luarii de antibiotice sau alte medicamente, exista si posibilitatea desensibilizarii pentru persoanele ce se stiu alergice. Acest aparat ajuta organismul sa-si recapete starea de sanatate fara a-l agresa, fara a-l stresa prin prelevarea de probe ce presupun intepaturi cu seringi. Se pot face testari imunologice, de nutritie si echilibru acidobazic, testari pentru paraziti, fungi, bacterii si virusi, cantitatile de enzime pe organe, testari metale grele, pentru malnutritie, minerale si microelemente, la nivel de celula si tesut. Daca dezechilibru este major si s-a transformat intr-un diagnostic de boala conform medicinei traditionale aces aparat il identifica cu usurita fie ca e vorba de: diabet, gastrita, ulcer gastric, anemie, pancreatita, pietre la bila, nisip/pietre la rinichi, insuficienta renala, probleme ginecologice precum infectiile vaginale, inflamatia ovarelor, probleme ledate de libido, de erectie, boli de piele precum: psoriazisul, neurodermatritam depigmentare, probleme ce tin de sistemul muscular si schemetic - fibromialgie, artrita, artroza, rahitism, etc. Probleme la nivel de psihic, depresie, episoade depresive, tulburari de comportament bipolare, toate formele de stres. Are peste 1000 de programe prin care se pot armoniza toate dezechilibrele din organism.
Costurile sunt bune, eu mi le-am permis, tinand cont ca daca m-am dus la o ecografie abdomen total am platit mai mult decat diagnoza la un astfel de aparat si la acea ecografie nu s-a tratat nimic..pentru mie a fost o descoperire formidabila, poate lucrul cel mai bun ce mi s-a intamplat in acest an 2013.
Va recomand cu caldura sa-mi scrieti pe privat pentru mai multe informatii despre modalitatea de contact. Nu e o forma de publicitate pe care vreau sa o fac, insa ma gandesc ca daca chiar sunteti interesati sa gasiti rezolvari la problemele de sanatate va stau la dispozitie!

Va doresc numai bine si solutionarea cu bine a tuturor problemelor de sanatate!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.