Dezvirginare fata

09-01-2012
matrix69
Nu este medic/terapeut
matrix69
Buna ziua, am si eu cateva intrebari, deci am incercat sa o fac cu prietena mea care este virgina, i-am bagat penis-ul doar umpic iar ea nu mai putea deja de durere, si ii tremura piciorul, ea este mai sensibila de fel, ce metode sa aplic sa nu o mai doara asa tare, sa putem sa facem dragoste?Va rog astept niste raspunsuri din partea voastra.sau niste tehnici ceva sa le aplic sa nu o mai doara asa tare, nu am luat-o tare, am bagat incet penis-ul, iar asta asta am facut-o cu prezervativ.Ea a stat pe spate cand am incercat.
3 comentarii
0
10-01-2012, ora 02:03
gabriela iustina
Nu este medic/terapeut
gabriela iustina
nu ai cum sa ii eviti acesta durere..tot ce trebuie sa faci, e sa fii tandru cu easi foarte finut!doar atat o poti ajuta si nu folosi prezervativul din prima ptr k te va durea si pe tn dar si ei nu ii va fi foarte comod.
0
10-01-2012, ora 10:59
matrix69
Nu este medic/terapeut
matrix69
Gabriela eu am 16 ani iar fata are 17 ani, deci nu ma risc fara prezervativ, ca nu vreau sa se intample altceva, ca ne omoara taicasu pe amandoi dupaia.
1
10-01-2012, ora 11:16
viorica_
Nu este medic/terapeut
viorica_
Daca tii cu adevarat la ea lasa asta pe mai tarziu...Aveti tot timpul din lume sa o faceti ! Durerea nu poate fi evitata decat prin gesturi tandre si intelegere.Acum esti prea tinerel si nerabdator...dar este extraordinar ca ai inteles-o intr-o prima faza! Si cu prezervativ este mai dureros!Succes!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici