dezvirginare si ciclul menstrual

13-04-2018
cror
Nu este medic/terapeut
cror
salut tuturor! cu 3 zile in urma mi-am pierdut virginitatea, la primul act sexual nu a fost prezervativ si himenul nu a fost rupt pana la urma dar si nu si-a dat drumul in mine, iar doua oara in aceeasi zi am avut prezervativ si iarasi au fost sangerari. Actul a avut loc inainte de ciclu adica daca data trecuta a fost pe 7 iar eu am facut sex pe 4, pot ramane insarcinata? dupa sex au fost scurgeri cand normale ca in timpul ciclului, cand nu erau de loc doar o eliminare cafenie impreuna cu un pic de mucoasa...pot zice ca e cilcul menstrual sau nu?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.