dezvirginarea - explicatii

25-02-2009
crisu16
Nu este medic/terapeut
crisu16
Buna! Am si eu o problema, , , , , deci pretinde k are incredere, , , inca mai are dubii de ce nu mia curs sange cand ma dezvirginat!!! Eu nu stiu ce explicatie sa'i dau, , , , decat ca am intrebat si eu mai multe fete si nici lor nu le'a curs nimic. El ar fi trebuit sa aibe ceva dureri?El spune ca a intrat destul de repede fra probleme desi pe mine ma durut ingrozitor!
8 comentarii
0
25-02-2009, ora 19:04
pumy
Nu este medic/terapeut
pumy
scuza-ma ca iti spun dar asta inseamna ca ai un iubit care nu e foarte documentat ca sa zic asa...ar fi trebuit sa stiti amandoi ca nu e neaparata nevoie ca fetei sa ii curga sange la dezvirginare. cel mai probabil este ca tu sa fi avut un himen mai elastic care nici macar sa nu se fi "rupt" complet. lucrul asta se intampla dupa mai multe contacte sexuale si poate sa nu curga sange niciodata. ai incercat sa vb cu el si sa ii explici ca pe tine te-a durut? nu cred ca poate fi atat de incuiat la minte. in plus, a mai fost cu vreo fata virgina ca sa stie cum e? poate vorbeste doar din auzite. sper sa te inteleaga totusi. multa bafta!
0
25-02-2009, ora 19:05
pumy
Nu este medic/terapeut
pumy
a..inca ceva..daca vrei sa il convingi neaprat ia-l de manuta si mergeti la un ginecolog impreuna:)
0
25-02-2009, ora 19:16
crisu16
Nu este medic/terapeut
crisu16
pai da, , , am fost prima pe care a dezvirginato. si majoritatea cu care a vorbit el spun ca nare cum sa nu'i curga unei fete sange, , , , dar eu stiu total diferit. o sa vad eu cum rezolv, , , , multumesc mult de raspuns
0
25-02-2009, ora 19:29
pumy
Nu este medic/terapeut
pumy
uite vezi..asta e problema..el a auzit tot felul de povesti, cu siguranta de la niste prieteni "macho"...poate ar fi mai bine sa citit impreuna chiar niste articole de specialitate pe internet asta in cazul in care nu ajungeti la doctor..sper sa nu fie cazul:) nu traim intr-un satuc uitat de lume unde nu ne putem informa:) pup, sper sa rezolvi cat de curand
0
25-02-2009, ora 19:31
crisu16
Nu este medic/terapeut
crisu16
si dak am merge la doctor ce ar zice doctorul? din mom ce am facuto deja. oare am vaginu prea mare, , , , ?
0
25-02-2009, ora 19:59
pumy
Nu este medic/terapeut
pumy
un ginecolog poate sa isi dea seama daca ai fost dezvirginata de curand...depinde foarte mult intervalul de timp in care te duci, ma refer la perioada de timp care a trecut intre data la care ai fost dezvirginata si data controlului:)
0
25-02-2009, ora 20:27
crisu16
Nu este medic/terapeut
crisu16
merci frumos de raspunsuri ! cred ca am sa merg. totusi nu inteleg de ce el nu nusi da seama de diferentele dintre o fata virgina si una nu!!!
0
25-02-2009, ora 23:32
axenya
Nu este medic/terapeut
axenya
bine, ok inteleg..nu are experienta dezvirginarii, dar increderea lui in tine ? si...e diferenta foarte mare intr-o femeie virgina si o femeie care are contacte sexuale..regulate. Nu vreau sa te supar, dar merita el toate eforturile tale? Mi se pare mie sau e un pic necopt..ceva nu mi se pare normal in atitudinea lui...daca e intr-un dubiu atat de mare de ce nu cauta pe net informati..e foarte simplu si ieftin! ;)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: