dilema la ginecolog

01-06-2008
ioanaana
Nu este medic/terapeut
ioanaana
Buna ziua,
am si eu o intrebare si as dori sa-mi raspunda un medic ginecolog daca se poate. Astept si parerile celorlalte doamne :).
Eu am o mare problema in a merge la doctorul ginecolog si vreau sa trec peste acest impediment. As vrea sa stiu, la vizita ginecologica ar trebui sa ma epilez inainte?> sa ma tund? sau care ar trebui sa fie toaleta pentru doctorul ginecolog in asa fel incat sa ma simt si eu confortabil si in acelasi timp si doctorul..de ce nu
Stiu ca poate parea infantil ce intreb dar pe mine m-ar ajuta sa nu ma mai stresez/
2 comentarii
0
01-06-2008, ora 00:00
lumynys
Nu este medic/terapeut
lumynys
daca accepti si parerea mea ma bucur. am citit acest mesaj si nu pot sa stau nepasatoare! banuiesc, in sinea mea, ca esti mai tinerica, am dreptate?in afara faptului ca trebuie sa ai o igiena impecabila din toate punctele de vedere, cum crezi tu ca "blana "isi mai are locul acolo?! traim intr-o lume mult evoluata si emancipata, asa ca lasa locul "curat" si asa ar trebui sa fie mereu, indiferent daca esti casatorita sau nu! sa nu te neglijezi niciodata! acesta e un mic "truc", daca vrei ca partenerul tau de viata sa nu se sature de tine niciodata! numai bine iti doresc!
0
17-06-2008, ora 00:00
EvaStanica
Nu este medic/terapeut
EvaStanica
rog un sfat medical urgent!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Top 10 sfaturi oferite de ginecolog
  • Controlul ginecologic la virgine - ce trebuie să știi
  •