din gresela ma zgariat cu unghia cam 2 -3 mm exact pe partea interioara a preputului

01-11-2009
Lays
Nu este medic/terapeut
Lays
Nu am gasit unde sa scriu exact despre asta...iubita mi-a facut un hand job...problema e ca din gresela ma zgariat cu unghia cam 2 -3 mm exact pe partea interioara a preputului langa "axa". Ideea este ca doare...si nu stiu exact..dar am un fel de strat alb deasupra ranii ( a curs mult sange ) si sunt ingrijorat. Am aplicat crema de galbenele..si nu stiu ce se intampla. Daca are cineva o idee sunt speriat pana in maduva oaselor. Multumesc
5 comentarii
0
01-11-2009, ora 19:42
Lays
Nu este medic/terapeut
Lays
langa "ata" ma scuzati
0
01-11-2009, ora 20:21
drweather
Identitate neconfirmată
drweather
Nu cred sa fie vreo problema, sper ca te-ai spalat bine prin zona, iar iubita n-a fost plina de noroi pe miini.O problema ar fi daca pina la vindecare faci sex normal sau blowjob cu o partenera care are vreo boala cu transmitere sexuala.Ai mari sanse sa o iei(boala) fie ea sifilis, SIDA ori alta BTS.De aceea ar fi bine citeva zile sa spui pas...
0
01-11-2009, ora 20:30
Lays
Nu este medic/terapeut
Lays
multumesc...mam calmat un pic dupa asta
0
02-11-2009, ora 00:08
sagem
Nu este medic/terapeut
sagem
REVIN CU O PROBLEMA NOUA...DUPA CE AM CONTACT SEXUAL PENISUL M-I SE INROSESTE SI SIMT O USTURIME PE PORTIUNEA ROSIATICA.MENTIONEZ CA URMEZ UN TRATAMENT CU NOLICIN DE 2 ZILE.CARE POATE FI CAUZA ACESTEI IRITATII USTURATOARE?POT FOLOSI UN UNGUIENT ANTIIMFLAMATOR, GEN NIDOFLOR SAU ALTCEVA PT CALMAREA SI PREVENIREA APARITIEI UNEI NOI IRITATII?
0
02-11-2009, ora 00:23
drweather
Identitate neconfirmată
drweather
Intrebarea e de ce iei nolicinul?Pentru o infectie urinara a ta sau iei impreuna cu partenera pentru o infectie urinara sau genitala a ei?In al doiela caz, nu cumva ea ia si un medicament care se aplica local si care iti irita tie instrumentul?
Pina la urma ce te impiedica sa iei si tu o pauza de citeva zile pina se rezolva infectia.Sper ca n-ai nici 80 de ani si nici cancer terminal ca sa mori in 4 zile.Ai tot timpul in fata, stai si tu deoparte vreo saptamina si ia-o dup-aia cu mai mult spor :).Sau daca nu poti macar trage-ti o caciulita...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Masturbarea la barbati
  • Mituri despre masturbare
  •