disfunctie erectila, prezervativ rupt... Ajutor, va rog!

04-03-2013
whtrrr
Nu este medic/terapeut
whtrrr
Buna seara. Am o problema, in seara aceasta am incercat sa am contact sexual cu a doua mea prietena si nu am reusit, am stricat 6 prezervative si erectia disparea in cateva secunde, pana sa pot penetra. Nu am experienta sexuala, dupa cum am spus e doar a doua prietena. Cu prima prietena tot asa orice mi-ar fi facut ea nu aveam erectie 100% doar daca ma masturbam eu dar aveam erectie 80-90% astfel incat sa pot penetra si sa se consume actul sexual, ea avea orgasme iar apoi eu ejaculam greu, dar acum la fel nu ajung la erectia maxima orice mi-ar face fata, doar din propria masturbare, dar erectia nu se mai mentine ( ca la prima prietena ), si nu am reusit sa ajungem la actul sexual.

In timp ce eram cu prima prietena luam : Cipralex 5mg ( jumatatate din 10mg)
Bromazepam 1, 5 1 - 0 - 1
Acum iau : Cipralex 5mg o data la doua zile ( redus de la 10 mg pe zi )
Rivotril 1 - 0.5 - 2 ( redus dupa ce am luat 1 - 1 - 2 )


_


am incercat din nou, a fost mult mai bine, erectie 'totala' ca nici nu mai stiu cum sa ma exprim tot nu am avut din ce facea ea, dar am fost foarte aproape si simteam ca ea avea puterea sa ma excite mult mai bine ( probabil ca ma 'lasam' si eu si eram mai relaxat de data asta, nu cu gandul in alta parte )
abia acum vad / cred ce imi zicea ca nu are experienta sexuala aproape deloc, chiar nu are, nu ma putea ajuta nici cum cu o directionare ca sa se intample totul mai rapid sau miscari, macar am reusit sa o conving sa stea cu picioarele cat mai desfacute si cu lumina aprinsa, da, e vorba de asa ceva.. se pare ca nu e rara chestia asta am mai auzit-o. fetele astea.

acum cu penetrarea aceeasi problema insa am avut mai multe tipuri de prezervative la mine si a fost asa
cu Durex Pleasuremax nu s-a mentinut erectia, am avut probleme directe la pentrare,
apoi spre bucuria si incantarea mea, am reusit penetrarea foarte bine si rapid cu Durex Elite, si am inceput actul sexual, placere combinata cu durere pentru ea

pentru mine, simteam, era ok, nu pot sa zic extraordinar, si ce credeti, la un moment dat am oprit miscarea, nu mai pot spune exact de ce, poate am obosit sau ceva, si a disparut incet erectia chiar daca penisul meu se afla inauntru ( intr-o combinatie de a nu simti mai nimic, plus oprirea miscarii )
vazand ca merge asa cu tipul asta de prezervativ am mai pus unul inca o data si am avut parte de o interactiune mult mai lunga, chiar satisfacatoare, si eu si ea, au fost 3-4 momente cand as fi putut sa ejaculez dar am incetinit si m-am abtinut pentru ea sa dureze mai mult, tot abtinandu-ma am ajuns la un moment asemanator cu cel descris mai sus, dar consider ca am progresat foarte mult.

__

Am patit-o prieteni. S-a rupt prezervativul. Cred ca e din cauza ca am facut marea greseala de a incerca sa-mi refac erectia prin propria masturbare, mult timp, cu prezervativul pe penis, mana uscata, el probabil uscat, si astfel sa-l 'fi stricat', iar ea, nu era uda deloc, avusese orgasm prin oral inainte, si tot uscata ca sa zic asa, la prima impingere in zona aceea s-a auzit ca o usoara pocnitura, cand m-am retras prezervativul era spart/rupt si tot capul penisului era descoperit, de penetrat nu am penetrat-o, dar bineinteles nu sunt sigur, a luat la 45 min dupa acest incident Escapelle.

Nu mai inteleg ce se intampla de nu am erectie doar cand o vad goala, de ce am nevoie de masturbare pentru erectie. Se retrage mai ales cand incercam ea deasupra.

M-as duce undeva, sa fac ceva, nici nu stiu la cine sa apelez, nu pot spune ca stau grozav cu banii dar ce altceva sa fac.


Oricum pozitia era pe la spate si aveam o erectie mare, ma chiar gandeam ca o sa o doara, si nici cu asa o erectie sa nu o penetrez, sa nu gasesc intrarea ma tot gandeam si vorbeam cu ea, dar totusi nu conta si faptul ca ea nu era uda deloc? sa nu fi trecut prin locul bun deloc? era ca si cand penisul meu era deviat ori in sus ori in jos.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: