Disperat, aproape am decazut mintal; am luat boala (HIV) de la ea?

24-02-2013
LordOfRing
Nu este medic/terapeut
LordOfRing
Buna Ziua, am si eu o intrebare, am tot incercat sa intreb peste tot dar nici un raspuns, parca vorbesc singur ! ?

Am avut o relatie cu o fata de 24 ani, ea fata curata, foarte okay, fara nici un semn de boala ! Dar, tot am gandul ca, poate am luat o boala de la ea, ( HIV).. Intrebarea mea find acuma !

Fata numai ce sa angajat si, si-a facut toate analizele cu, o zi inainte de contactul nostru sexual neprotejat, precizez ca, ea a lucrat la masa de servire ( carne).. si numai cu oameni si, din cate am inteles ii testau odata la 3 luni toti angajati ! Va rog rog frumos, imi poate da cineva un raspuns ???

'In testele pentru un JOB iasa HIV?'
Aproape decad mintal, numai pot lucra, numai pot face nimic numai la asta ma gandesc ! Va rog frumos

O zi placuta in continuare si toata stima !

Alex
5 comentarii
0
24-02-2013, ora 18:53
Ionyssa
Nu este medic/terapeut
Ionyssa
Buna. De ce nu-ti faci tu un HIV, ca sa scapi de obsesie? Si chestia asta cu 'fata foarte curata'...nu vreau sa te sperii dar HIV-ul si HPV-ul, Hepatita, Chlamydia si altele sunt boli care nu prea prezinta simptomatologie. Foloseste prezervativul daca nu ai o partenera stabila. Mergi la doctor pentru investigatii, nu putem sa ne dam cu presupusul pana nu avem ceva concret. Bine, asta nu inseamna sa devii paranoic. Eu cred ca n-ai HIV dar pentru linistea ta, mergi sa-ti faci testul.
0
24-02-2013, ora 20:30
LordOfRing
Nu este medic/terapeut
LordOfRing
Faza este ca, am o pretena stabial de 5 ani, si nu stiu ce a fost in capul meu :-l si prezervativul, am vrut sa il folosesc, dar asa ii cand esti copil prost :-j
0
24-02-2013, ora 21:45
LordOfRing
Nu este medic/terapeut
LordOfRing
Numai rezist, simt ca, se strang pereti, daca am, orcum nu as putea trece peste asta so bye bye life, sa fiu cu gandul ca, astept sa mor defapt, , pfai... imi dau dead imediat :l
0
24-02-2013, ora 22:17
Ionyssa
Nu este medic/terapeut
Ionyssa
Baiete! Da-ti doua palme (psihologice) si revono-ti :)) Daca ai luat HIV i-ai dat si "stabilei". Dar n-ai luat! :)) Deci nu i-ai dat :)) Sa inteleg ca te mustra constiinta? Ciudat! Eu credeam ca barbatii n-au asa ceva :)) Si...prietene! De cand ne nastem asteptam sa murim :))) Important e ce faci pana se intampla :)))
0
24-02-2013, ora 23:07
aaa24
Nu este medic/terapeut
aaa24
mie nu mi se pare deloc ca il mustra constiinta ca ar fi putut s-o imbolnaveasca pe prietena luistabila, cat e teama ca ar putea sa aiba el hiv. dar nu e mai simplu daca vorbesti cu tipa cu care te-ai culcat? si te poate lamuri daca ai motive de ingrijorare. nu mi se pare o intrebare deplasata, e ceva normal (si ce ar fi tb sa vb inainte sa te culci cu ea). si te rog ori spune-i prietenei tale "stabile" ori macar foloseste prezervativul cu ea pentru ca n-are rost ca ea sa sufere pentru prostia ta.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.