disperataaaaaaaaaaaaaa

21-03-2011
AaNi
Nu este medic/terapeut
AaNi
buna seara..am o nelamurire kre imi da multe batai de cap..deci, in luna septembrie in data de 10 mi-a venit ciclu, in luna urmatoare ciclul mi-a venit in 20 si m-a tinut 4--5 zile dar in ultima zi foarte putin, erau niste pete pe absorbant, m-am spalat si am facut dragoste cu iubitul meu, neprotejat am facut'o, a ejaculat afara dupa asta s-a dus la baie a urinat iar dupa cateva minute am facut'o din nou...in luna noiembrie asteptam sa imi vina ciclul dar nu mi-a venit, stiind k nu e regulat nu mi-am facut atatea griji, insa luna lu noiembrie a trecut iar mie nu mi-a mai venit ciclu, am intrat in luna lu decembrie tot asteptand sa imi vina, prin data de 17 am facut un test sa vad daca sunt sau nu gravida iar testul a iesit negativ, m-am speriat totusi ptr k ciclul nu imi venea si nici gravida nu am fost, si niciodata nu i-a intarziat atat, zilele au trecut pana in noapte din 24 spre 25, atunci mi-a venit ciclu..bucurie mare pe noi...am continuat dupa terminarea ciclului sa facem dragoste tot neprotejat insa niciodata nu a ejaculat in mine, inainte cu cateva secunde de a se termina o scotea afara si mai facea un pic cu mana si apoi se termina...surprizaaa:ciclu in luna ianuarie iar nu mi-a venit, am ajuns in luna februarie si tot nu a venit ciclu, suntem in 07 martie si ciclul tot nu vine..Ce poate sa fie, rog sa mi se dea o explicatie sau un sfat, nu stiu, ceva, cineva sa imi zica care stie si se ocupa cu probleme dinastea, tin sa amintesc k semne de gravida nu am, adik nu am greturi, nu am pofta de mancare deloc, iau masa o data pe zi si nu foarte consistenta, nu m-am ingrasat, deci nu am niciun simptom de gravida...Poate am vreo boala sau nu stiu, disperarea ma face sa ma gandesc la tot felul de tampenii.Ajutati'ma va rog.. mi-am facut un test si a iesit negativ l-am facut prin 15 martie iar acu suntem in 21 si tot nu mi-a venit...ce se intampla?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul