dupa sex.. sangerez la urinare

07-10-2008
andra21
Nu este medic/terapeut
andra21
Buna, am 17 ani si... acum 2 saptamani mi-am inceput viata sexuala. Totul a fost ok, am sangerat un pic. Acum 2 zile am avut al doilea contact.. am sangerat si atunci un pic.. iar dupa cateva ore am inceput sa sangerez la urinare.Azi am simtit si o usoara durere si usturime la urinare pe langa sangerat. Mentionez ca am facut sex protejat. Mi-e frica sa le spun alor mei despre sangerare deoarece nu stiu daca e de la contactul sexual sau am alta problema. Va rog ajutati-ma !
5 comentarii
0
07-10-2008, ora 00:00
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
BUna, nu te speria pt k este de la deflorare.Asa te doare si te ustura catva timp dupa aia iti trece. Toate am patit asa. Da si tu cu niste alifie de galbenele sa iti mai treaca usturimile. Si bine faci ca te protejezi, ca ce vezi aici pe forum te crucesti.
Te pup.
Aliss
0
07-10-2008, ora 00:00
Dr. Bociu Crina
Obstetrica-ginecologie, Londra
Dr. Bociu Crina
nu-ţi face griji. s-ar putea să mai sângerezi un picuţ. dacă totuşi încep să te doară rinichii sau să ai alte simptome şi urinare du-te şi la doctor pentru că s-ar putea să ai infecţie urinară
0
07-10-2008, ora 00:00
andra21
Nu este medic/terapeut
andra21
sunt aproape foarte sigura ca e infectie urinara.. deoarece am inceput sa urinez sange seara asta.. se vede ca nu sangerez din vagin.. acum intrebarea mea este daca aceasta infectie poate sa provina din cauza contactului sexual pe care l-am avut :(
multumesc mult pentru raspunsuri !
0
08-10-2008, ora 00:00
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
Urgent la medic!Hematuria nu e de gluma!Si nu, nu prea cred sa aiba legatura cu sexul.
0
01-12-2008, ora 10:39
nicoreny
Nu este medic/terapeut
nicoreny
buna, am si eu o intrebare : mi-a venit menstruatia cu cateva zile inainte si vreau sa stiu daca se intampla ceva daca merg la stomatolog ?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Hematii în urină - explicații
  •