dupa urinare inca mai picura din penis | Forumul Medical ROmedic

dupa urinare inca mai picura din penis

06-09-2009
viorica spataru
Nu este medic/terapeut
viorica spataru
buna ziua. prietenul meu se comfrunta cu o problema de cateva luni. dupa ce urineaza inca ii picura din penis. i se intampla sa ii mai picure pe chilot chiar si dupa cateva secunde dupa ce a urinat la baie. este ingrijorat nestiind ce ar putea fi.nu are nici un alt simtom, usturime, durere, nimic...i se intampla uneori sa ii picure pe chilot si fara sa mearga la baie. poate cineva sa il ajute cu un raspuns,...va multumesc
5 comentarii
0
06-09-2009, ora 12:36
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Buna ziua,
acest simptom este cunoscut in homeopatie si apartine de o afectiune a vezicii urinare care poate fi vindecata f. usor si fara efecte adverse cu ajutorul remediilor homeopate. Consultati un medic homeopat cu experienta.
0
06-09-2009, ora 13:34
viorica spataru
Nu este medic/terapeut
viorica spataru
totusi cum se numeste aceasta boala. mai axact
0
06-09-2009, ora 14:30
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
In homeopatie diversele boli ale unui pacient (niciodata nu este numai una singura) nu primesc nume ca in alopatie caci in homeopatie se trateaza bolnavul si nu boala. Pt. numele stiintific al afectiunii acesteia consultati un alopat daca va intereseaza mai degraba numele decat vindecarea.
0
06-09-2009, ora 16:44
Terapeut Niculae NicuÅŸor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae NicuÅŸor
S-ar putea sa aibe ceva probleme cu prostata, sa fie marita in volum si nu numai. Sa consulte un medic urolog, sau rugati-l pe Scarface sa va recomande un remediu homeopat!


Cu deosebit de multa placere si deferenta,
Mister NICK;)
0
13-09-2009, ora 17:25
viorica spataru
Nu este medic/terapeut
viorica spataru
imi puteti recomanda un remediu homeopat pt problema prietenului meu? (dupa urinare inca mai picura din penis). va multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: