durere a piciorului si bazinului

03-03-2012
cristian 04
Nu este medic/terapeut
cristian 04
buna am si eu o problema am 26 de ani am fumat vreo 8 ani mam lasat de un an pentru ca simteam o durere la gamba piciorului stang (la vreo 17 ani aveam probleme cu circulatia sangelui la picioare ma dureau gambele din cauza tigarilor am facut sport si mia disparut) credeam k va trece in timp daca fac iar sport de vreo 3 ani a inceput iar de data asta doar la piciorul stang incet incet aceasta sa agravat nu pot sa stau in picioare fara sa ma misc mai mult de 5 minute pt ca durerea in gamba devine insuportabila mai mult de vreo 6 luni a inceput sa ma doara si soldul in partea stanga mie imposibil sa fac abdomene din cauza durerii sau stand p spate sa ridic piciorul la 90 de grade si am o umflatura in zona soldului foarte vizibila in partea stanga daca apas ma doare culoarea pielii e neschimbata nam cazut nam avut nici o fractura nu pot sa merg pe jos mai mult de 5 min caci ma rapune durerea de sold am 1.70 inaltime si 75 kg ma uit in oglinda si mi se pare ca stau putin aplecat spre dreapta dupa umeri sunt sofer profesionist miscare nu prea am timp sa fac daca stau p scaun sau in pat mult timp imi trece tot, cand trebuie sa merg mai mult timp apare durerea in sold si gamba va rog datimi un sfat sa stiu la ce sa ma astept la doctor nam fost multumesc PS durerea soldului este exact la imbinarea cu bazinul in partea exterioara
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.