durere abdominala

19-09-2010
catalin8928
Nu este medic/terapeut
catalin8928
va rog frumos, am nevoie de un raspuns neaparat la aceasta boala, daca pot sa-i spun asa pentru ca ma seaca de foarte mult timp, snt pe tratament cu metadona de 1 an si am si hepatita c, de aproape vreo 3-4 luni am niste dureri abdominale si in partea de jos si in partea de sus, dureri la defaclatie, scaunul este sub forma rotunda si mici, uneori ma ia durerea de cap si atunci si durerea de stomac si trebuie sa ma duc la toaleta, sunt balonat si uneori cand urinez, parca trece toata durerea aia si balonarea, penisul nu l-am vazut asa mic cred ca din scutece, cand incep durerile acelea.am un regim foarte bun pot sa zic, nu mananc decat cereale dimineata, 1-2 sandvishuri la pranz, seara ciorba, nu beau cafea in schimb beau 4-5 cani de ceai de sunatoare + galbenele in fiecare zi si fumez maxim 1 pachet de tigari pe zi. daca are cineva un raspuns, va rog. multumesc:)
2 comentarii
0
27-09-2010, ora 21:25
catalin8928
Nu este medic/terapeut
catalin8928
nimeni ??????????
0
04-10-2010, ora 21:12
rares89
Nu este medic/terapeut
rares89
de aproximativ o luna am niste dureri ingrozitoare de stomac, atunci cand mananc ceva dulce, si de cam 2 saptamani ma stric foarte des la stomac.din ce cauza sa fie. va multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Durere de burtă
  •