durere de dantura si ureche pe partea dreapta

10-10-2011
Cristina
Nu este medic/terapeut
Cristina
m-am tratat pana acum de sinuzita otita si rinita alergica deoarece manifestam stranuturi puternce cu secretii nazale abubdente si dureri de cap pe partea dreapta;dna dr orl-ist ma chemase sa-mi faca o injectie in ureche dar, in urma tratamentului cu amoxacilina 1000mg la 8 h a spus ca nu mai este nevoie ;i-am explicat ca durerile de ureche sunt tot acolo inclusiv in caninul drept si in maseaua de minte dreapta pana in lobul frontal drept si undeva spre amigdala dreapta;m-a trimis sa fac un film la toata dantura nu stiu exact cum se cheama(orto.)un cuvant destul de lung cu care m-a trimis la un dentist pentru a vedea de unde as putea avea acea nevralgie ;d-na doctor va rog din suflet daca ma puteti ajuta as vrea sa va trimit cumva filmul sa -l vedeti pentru ca, sincer, drumurile la medic fara vreun rezultat pozitiv sunt stresante si obositoare totodata f. f. cheltuitoare multumesc frumos.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul