durere de stomac si stare de greata | Forumul Medical ROmedic

durere de stomac si stare de greata

02-09-2009
totemro
Nu este medic/terapeut
totemro
ieri noapte m-am trezit cu o puternica stare de greata, iar stomacul il simteam ca pe un ghem si ma durea. starea a persistat, cu mici pauze, pe parcursul zilei de ieri. azi dimineata mai simteam doar o usoara jena in stomac, dar imi disparuse starea de greata, in schimb, mai tarziu, m-a luat durerea de spate ( de la mijloc putin mai sus), durere pe care o simt mai ales daca stau in picioare. am stat intinsa in pat si nu mai simteam nimic, de indata ce m-am ridicat m-a durut din nou. durerea este oarecum difuza, uneori am senzatia ca imi raspunde si in stomac. ce credeti ca poate fi?
4 comentarii
0
02-09-2009, ora 20:42
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Nu conteaza ce este, conteaza sa fiti vindecata cu ceva adecvat, fara efecte adverse si eficient. Pt. acest lucru consultati un medic homeopat cu experienta care va poate ajuta si fara sa va boteze simptomele cu un nume stiintific dar pe care ulterior sa nu le poate vindeca deloc.
0
02-09-2009, ora 21:23
Terapeut Niculae NicuÅŸor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae NicuÅŸor
Faceti-va ceai din flori de salcam si beti 2 cani pe zi inainte de masa. Consultati si un medic gastroenterolog, nu amanati! Pare a fi o intoxicatie...aveti grija ce mancati; tineti mancarea NUMAI la frigider si acoperita cu un capac pt ca majoritatea bacteriilor sunt aerofile si nu se dezvolta f mult in lipsa aerului circulant!


Cu deosebit de multa placere si deferenta,
Mister NICK;)
0
03-09-2009, ora 21:20
totemro
Nu este medic/terapeut
totemro
multumesc mult pt raspuns. azi m-am simtit mult mai bine.
0
03-09-2009, ora 23:10
Terapeut Niculae NicuÅŸor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae NicuÅŸor
Ma bucur ca v-ati simtit mai bine. Toate cele bune;)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: