durere in piept

25-05-2010
bia_oana
Nu este medic/terapeut
bia_oana
buna,
ma numesc oana si am 28 de ani de mai bine de 2 luni am dureri in piept care raspund pana in spate am fost la urgente si am facut ekg si nimik am fost la un cabinet particular si am facut ekg si consult si nimic nici macar un sflu mi s-a spus ca sunt perfect sanatoasa in urma mai multor investigatii mi s-a spus ca am spondiloza cervicala asa ca am facut fizioterapie dar nimik tot ma doare ultima electrocardiograma am facut-o acum 2 saptamani si nimk totul e bine dar de vreo cateva zile durerea se simte si la baza gatului si pe gat in sus si simt mereu furnicaturi in mana stanga.va rog da-ti-mi un sfta nu mai stiu unde sa merg m-am saturat de medici si spitale si cabinete ba ca e o nevralgie ba ca e spondiloza si in continuare am dureri crede-ti ca as putea avea ceva la inima mentionez ca daca apas in piept durerea e mai mare
va multumesc
1 comentarii
0
09-07-2010, ora 12:15
s3ct4u
Nu este medic/terapeut
s3ct4u
lipsa de calciu, asa am avut si eu, iar in urma analizelor pentru calciul total, ionic si..., am constatat ca eram varza, de asta am facut si spasmofilie.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Afecțiuni ce dau dureri în piept
  • Cum recunoști angina pectorală și de ce apare această durere
  • De ce apar durerile în piept în angină?
  • Durerile în piept - sunt dureri de inimă sau nu? (cum faci diferența)
  • Angio-computer tomografia ar putea fi cel mai bun prim pas în investigarea durerilor în piept
  •