Durere la o masea cu pivot de sticla

27-02-2015
nicoleta211994
Nu este medic/terapeut
nicoleta211994
Buna seara. Am si eu o problema, acum o luna de zile am mers la stomatologie pentru a-mi face o masea care era sparta..mi-a curatat maseaua, mi-a omorat nervul pentru ca ma durea, mi-a facut obturatie de canal, si mi-a pus pivot de sticla pentru ca asa a considerat ca am nevoie dupa care mi-a pus plomba sau cum se numeste cimentul acela alb, problema este ca, cand mananc pe masea ma doare destul de tare puteti sa imi spuneti de ce ma doare??? Doctorul a spus ca pot sa mananc linistita pe partea cu maseaua facuta si ca a iesit foarte bine dar pe mine ma doare si nu inteleg de ce.Multumesc frumos
1 comentarii
0
28-02-2015, ora 22:44
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Nu credeti ca ar trebui sa sunati direct la cabinet, sa spuneti ce s-a intamplat si sa va programeze sa va refaca lucrarea ?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: