Durere testicol

10-02-2013
george2525
Nu este medic/terapeut
george2525
De cam doua saptamani au inceput sa ma doara testiculele, mai mult cel stang si o mica usturime la urinare. Prima data am crezut ca e o mica infectie, am fost la farmacie si mi-a dar ciprinol. Durerea nu a disparut, am observat o mica lasare la testicolol stang, deasupra testicolului stang am observat nite vene, am crezut ca am varicocel si am vizitat medicul urolog. Medicul a zis ca nu am varicocel, ca am o mica infectie si mi-o dat tavanic, o data pe zi timp de 7 zile. In primele zile mi-o aparut pe capul penisului o albeata, dar dupa cateva zile din cauza medicamentelor o disparut. Durerea ma lasat, dar nu de tot, acum tot mai ma doare cateodata testicolul stang..o durere suportabila, durerea nu persista, ba ma doare, ba ma lasa si tot asa. Eu tot cred ca am ceva la testicolul stang deoarece sub penis in partea stanga unde incepe testicolul e o mica lasatura...ca niste vene..daca apas nu ma doare..durerea e de la sine..si parca durerea urca in sus putin..la nivelul apenticitei dar in partea stanga.. cateodata... Aveti vre-un raspuns ?

Multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: