dureri abdominale si teste de sarcina negative

17-04-2011
vale93
Nu este medic/terapeut
vale93
buna :)
mai am o intrebare..:)
de o saptamana am unele dureri abdominale nu mari si dureri de sani la fel si aste sunt mici...iar sanii parca s-au marit un pic si mi frica de o sarcina..Am facut 2 teste de sarcina..unul marti si unu in dimineata asta si amandoua negative...Deci eu nu stiu ce sa cred..nu ar trebui sa depisteze sarcina daca am dureri?
va rog sa imi raspundeti..
4 comentarii
0
17-10-2011, ora 14:29
daria37
Nu este medic/terapeut
daria37
buna, am o nelamurire, ma puteti ajuta?am cm neregulat si pe 4 oct am facut sex neprotejat.pe 8 mi-a venit cm.normal trebuia in jurul datei de 15;exista posibilitatea unei sarcini?multumesc.
0
15-12-2011, ora 23:49
elena2341
Nu este medic/terapeut
elena2341
buna ziua ma numesc elena am si eu o mica intrebare si va rog sa imi raspundeti in urma cu doua saptamani mia venit menstruatia si mia tinut decat o zi dupa care am inceput sa mananc foarte mult si dorm foarte mult e putin probabil de o sarcina?
0
29-06-2012, ora 16:21
ramona-georgiana
Nu este medic/terapeut
ramona-georgiana
buna tuturor, am si eu o dilema am fost diagnosticata cu prolactinom m-am tratat cu dostinex dupa care am ramas insarcinata, imediat am intrerupt tratamentul, doctorii sunt uniii pro unii contra, ideea este ca nu vreau sa risc sarcina si as dori un sfat daca am facut bn ca ma intrerupt tratamentul...ati trecut printr-o experienta asemanatoare?
0
17-10-2012, ora 19:51
catalina7
Nu este medic/terapeut
catalina7
buna.. am si eu o problema.. acum aproximativ o luna am fost acasa la prietenul meu... el mia dat pantalonii jos cu tot cu lenjerie intima.. acesta era doar intr-o pereche de pantaloni de training si era patat de lichid preseminal.. si s-a atins de.. zona mea intima mai sus de vagin oricum.. acum sunt stresata sa nu fi ramas insarcinata pt ca mia intarziat. tin sa mentionez ca sunt virgina..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Testele de sarcină
  •