dureri ale sanilor

25-04-2007
mimik24
Nu este medic/terapeut
mimik24
Iau Rigevidon de 3 ani si la un moment dat sanii au inceput sa ma doara.Acum am renuntat la pilule si nu ma mai dor(precizez ca ma dureau de 3 luni).Credeti ca pilulele pot provoca dureri ca acestea?
1 comentarii
0
03-05-2007, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Da, pot. Daca totusi regretati avantajele contraceptiei orale, poate ca ar fi bine sa treceti pe Logest. Un consult ar fi totusi recomandabil inainte de aceasta decizie.
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 3000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Acest site foloseste cookies. Continuand navigarea va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii OK