DURERI DE CAP

18-10-2010
tibisor06
Nu este medic/terapeut
tibisor06
Mai exact am niste dureri de cap de citi va ani si nu am fost la doctor pana acum 2 saptamani cind am ajuns la urgente de oare ce nu mai puteam de durere si nu ma doare capul ci timpla dreapta si am vost la neurolog si mis dat tratament si ma programat la RMN dar ce ma deranjeaza este ca nu mia zis absolut nimic mia zis doar ca o sa imi dea un diacnostic cind are rezultatul de la RMN NU STIE NIMENI CE AR PUTEA FII. MERSI
2 comentarii
0
18-10-2010, ora 22:51
tonic112
Nu este medic/terapeut
tonic112
Buna ziua, s-a intamplat ca dintr-o joaca proasta, ne-am impins iar unul dintre noi mai sensibil a picat si a dat cu partea drepata a capului de beton, imediat s-a facut alb la fata si a avut stari de lesin (nu a lesinat doar stari) in jur de 4-5 minute dupa care si-a revenit. Zilele urmatoare nu a mai avut nimic dar acum se sperie de miscarile bruste!!! Va rog sa imi spuneti daca e ceva grav!!!
0
08-11-2010, ora 09:48
annemary_26
Nu este medic/terapeut
annemary_26
TRAUMATISMELE ÎN ZONA TEMPORALĂ (în zona tâmplelor) SUNT FOARTE PERICULOASE, PRIN URMARE TREBUIE SĂ MERGI LA UN MEDIC NEUROLOG. MULTE TRAUMATISME AU ACTIUNE IN TIMP, ADICĂ POT SĂ APARĂ PROBLEME NEUROLOGICE CHIAR ŞI DUPĂ CÂTIVA ANI. CEL MAI BINE AR FI SĂ FACĂ UN RMN CÂT MAI REPEDE SI O CONSULTATIE LA UN BUN NEUROLOG MULTĂ SĂNĂTATE
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.