Dureri de cap in partea stanga si alte doua locuri in partea stanga

10-03-2013
seo
Nu este medic/terapeut
seo
Buna ziua, am si eu o problema cu durerile de cap, o perioada nu le-am bagat in seama pana am realizat ca de fapt pe mine ma doare capul doar in partea stanga spate, am facut niste analize la medicul de familie si mio iesit aslo pozitiv, ca urmare medicul de familie mio dat un tratament de 10-15 zile nu mai retin un tratament cu Movalis 7, 5g, pe timpul tratamentul nu am avut probleme cu durerile de cap, asta a fost in decembrie-inceput de ianuarie, dupa ce am terminat tratamentul la 2-3 zile au inceput durerile-am fost la un neorolog(primul)-mi-a dat un tratament de 10 zile cu cebrlex-nu au avut nici un rezultat, nici macar ca si movalisul;in luna februarie am fost la alt neurolog care mia facut si un EEG-din el a reiesit ca am ceva crize senzitivo...nu stiu cum...am vazut pe grafic ca pe anumite portiuni urca din normal si spunea medicul ca alea sunt dureile mele-mi-a dat un tratament de1 luna cu tomosil, tanakan si orifiril, deja le iau de 10 zile si fara rezultate, problema ii da de o vreme am trei puncte principala unde ma doare: 1 spate stanga 2 pometul stang 3 portiunea deasupra urechii si un pic urechea.Nu mai stiu ce sa fac.am facut printre ele, am uitat sa mentionez, si tratament de otita cu antibiotice.chiar sia cu am iar...si mio dat medicul de familie, din nou, 10 zile de movalis, sunt deja plin de antiinflamatoare, datimi va rog si d-voastra o parere.
va multumesc anticipat
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.