dureri de glezne si de articulatii ingrozitoare

29-07-2010
eliza_monica
Nu este medic/terapeut
eliza_monica
buna seara, catre dl. uscatu
am avut dureri de glezne si de articulatii teribile cu trosnituri si spasme musculare, am fost la reumatologoie si mi-a dat 10 injectii si 10 sedinte de fizioterapie. printr altele fizioterapia mai rau mi-a facut, a agravat simtomele asa ca nu toti pacientii avem sansa sa fim tratati de un medic alopat bun. cum credeti ca m-am tratat pana la urma ? l-am intalnit pe scarface, tot aici pe acest forum, am luat legatura cu el si asa am ajuns sa cunosc beneficiile remediului homeopat. miraculos dealtfel!
va rog sa nu luati aceste cuvinte in nume de rau dar cu tot rspectul pentru dv. cred ca nu trebuia sa fie trata tin felul in care a fost. parca ar fi fost oaia neagra din turma. sa stiti ca e un om cu un suflet foarte bun !
1 comentarii
0
29-07-2010, ora 21:46
Dr. Marius Uscatu
Ortopedie si traumatologie, Bucuresti
Dr. Marius Uscatu
Buna seara!
Am luat la cunostinta cele transmise de D-voastra si ma bucur mult ca sunteti bine!!
Cat despre personajul amintit, problemele majore au fost de ordin comunicational: mai intai nu s-a prezentat, si mai apoi a avut permanent o atitudine incalificabila la adresa tuturor care nu au fost de acord cu Domnia-sa.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg Glezna si Picior
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.