dureri de mijloc si de burta

16-05-2011
claudia_PFA
Nu este medic/terapeut
claudia_PFA
Buna seara. Am si eu o problema. De vreo 2 sapt simt niste dureri de mijloc mai exact imi intepeneste mijlocul, iar de vreo 4 luni simt niste zvacnituri in burta. Cel mai tare ma ingrijoreaza zvacniturile pentru ca nu m-am mai confruntat niciodata cu problema aceasta. M-as duce la un cabinet dar nu stiu la ce sectie sa apelez. Doctorul meu de familie nu este din acest oras iar eu ajung foarte rar pe acasa. Daca ar putea cineva sa imi spune care ar fi cauza acestor zvacnituri. Va multumesc anticipat.
4 comentarii
0
17-05-2011, ora 09:51
m0nica
Nu este medic/terapeut
m0nica
Buna ziua. Un test de sarcina ai incercat? :D
0
17-05-2011, ora 14:18
claudia_PFA
Nu este medic/terapeut
claudia_PFA
Da am incercat si mi-au iesit negative. iar menstruatia o am normala. Nu ma gandesc ca ar fi vreo sarcina ca am 3 ani de cand nu ma feresc cu prietenul meu si nu am ramas niciodata insarcinata.
0
19-05-2011, ora 09:44
m0nica
Nu este medic/terapeut
m0nica
Buna. Sfatul meu e sa mergi totusi la un control ginecologic. E dubios si faptul ca nu ramai insarcinata, desi nu folosesti nici un contraceptiv. Sanatate.
0
24-05-2011, ora 03:20
claudia_PFA
Nu este medic/terapeut
claudia_PFA
Am fost la mai multi ginecologi si toti se uitau ciudat la mine cand le spuneam ca nu pot sa raman. Mi-au spus ca e totul in regula, ca sunt sanatoasa.dar acum nu stiu ce sa zic. Poate si stresul este de vina. Daca mi-ati putea recomanda un ginecolog bun in Cta v-as fi foarte recunoscatoare.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Durere de burtă
  •