Dureri de stomac si stari de greata

22-06-2010
Ralukv
Nu este medic/terapeut
Ralukv
Sunt studenta in ultimul an la litere si mai am doar o saptamana pana la licenta. de vreo 2 luni, din cauza stresului - cred eu- am inceput sa ma simt foarte ciudat. Am stari de lesin, de greata, de voma, dureri de stomac, diaree, constipatie, respiratie urat mirositoare tot timpul zilei, gust de sange in gura atunci cand stau mai mult timp fara sa mananc, lipsa poftei de mancare sau foame excesiva. Am stari de panica, dureri in piept, dificultate la respiratie, nu pot sa stau in picioare mai mult de 10 minute, si mi se infunda urechile cand merg prin caldura. Inima imi bate neregulat, si din cate stiu sunt sub tensiune. Cateodata sunt foarte deprimata sau foarte nervoasa. Pur si simplu am o stare de rau general, o oboseala continua... mi-e somn dar nu pot sa dorm, iar cand dorm nu ma odihnesc. nici macar nu stiu carui tip de medic sa ma adresez. precizez ca nu fumez, nu sunt insarcinata, nu am mai multi parteneri sexuali. am o relatie stabila de 3 ani, si atat eu cat si iubitul meu am fost virgini, deci nu cred ca se pune problema unor BTS. Mama crede ca s-ar putea sa fie o dereglare hormonala, dar mie mi-e frica sa nu am ceva probleme grave cu stomacul sau cu inima.
1 comentarii
0
22-06-2010, ora 09:11
Bestiutza23
Nu este medic/terapeut
Bestiutza23
http://forum.romedic.ro/prod/helicobacter_pylori_016886.html

Citeste aici poate te ajuta cu ceva.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici