dureri dupa injectii intramusculare

18-03-2015
kitinutza
Nu este medic/terapeut
kitinutza
Buna!sunt diagnosticata recent cu tensiune intercraniana si respectiv am de urmat un tratament in mare parte bazat pe injectiile intramusculare, azi e a 4 zi si am dureri in ambele fese, am facut ieri un compres cu sulfat de magneziu cum mi-a recomandat medicul si azi dimineata chiar mai mult a inceput sa ma doara o parte chair si cind nu fac miscari.Ce as putea sa fac? mai am de urma inca 6 zile injectii destul de dureroase printre care sunt si vitamine, si mie frica sa nu se faca noduli si inca durerea persista.Ce m-ati sfatui?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Alte subiecte care v-ar putea interesa:

Mai multe informații despre: tensiunea intracraniana

Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Acest site foloseste cookies. Continuand navigarea va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii OK