dureri in git

02-02-2013
popflorin14
Nu este medic/terapeut
popflorin14
buna numele meu este florin ma trezesc in fiecare dimineata cu niste dureri in gitsi niste si cred ca lichidul acela galben care il gasesc dimineata in gura e ceva din stomac asa alb galbui pentru ca eu am gastrita facuta in urma consumului de medicamente pt ca acum recent am avut o intrare in fibrilatie mea facut conversie electrica si de atinci pastile si asa a aparut gastrita am ibteles ca si reflus gastric si pe mine acum ma doare gotul am o tusa seaca dar numai de ieri seara nas usor infundat si mici migrene mam uita cu o lamterna mica in gura la inceputui gitului unde e
omuletul asa o particica de 2 milimetri asa cum incepe locul omuletului dintrin capat in altul la acel inceput nu in spate le omuletului ci pe pereti de linga el chear in gura gitului sa zic asa obserm asa ca o mica buza de 2 milimetri mai rosiatica putin si mie sa nu fi facut si rosul in git dar ca tratament mai naturist si mai putine medicamente cemi recomandati si anvind in vedere ca fac tratament cu propafenona si aspenter pt inima si esomeprazol si gaviscon pt stomac pot sa iau antibiotice sau cemi recomandati dumneavoastra pentru aceasta durere de git care ma doare si cind inghit oribil si daca trebuie medicament sami spuneti cum si deciteori pe zi va multumesc frumos o zi buna
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Remedii populare pentru durerea în gât
  •