dureri in zona ovarului drept

07-08-2008
madutz
Nu este medic/terapeut
madutz
am niste dureri in zona ovarului drept...si park sunt..is putin balonata..ma simt umflata.si nsh ce sa fac...k si cum mi-ar veni menstruatia...nu trebuie..sa-mi vina acum:(..ce ar putea fi?mi-e teama sa nu fie cv mai grav..ptr k am mai postat pe acest site problema..mea.cum k am facut sex neprotejat la 2 zile duipa ce-mi trecuse CM.si mi-ati spus..sa stau linistita...k nu este nimic..ptr k nu eram in perioada fertila..dupa calculele..mele...ptr k cm imi venise pe 26 iulie..pe 30 mi-a trecut.si pe 1..am facut-o..cu pr meu:|.aceste dureri..pot fi normale..nu??ast raspuns...urgent..va rog:(...deci nu pot..fi gravid anu??k eram in a7a zi a cm:(
2 comentarii
0
07-08-2008, ora 00:00
madutz
Nu este medic/terapeut
madutz
astept..si eu un raspuns..concret...va rog:(
0
12-08-2008, ora 00:00
madutz
Nu este medic/terapeut
madutz
tot nu-mi raspundeti:(((.asa ar fi normal nu??sa-mi raspunedeti..k sa ma linistesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce stomacul meu ramane plin atat de mult timp?
  • Balonare imediat după masă - cauze și tratament
  • Topul alimentelor care provoacă balonare
  • Crampe la ovare - ce ar putea fi
  • Balonări supărătoare? Lista alimentelor indicate și contraindicate
  • Ce poate ascunde balonarea - afecțiuni cu balonare frecventă
  • Când balonarea depășește normalul și ar trebui să ne adresăm medicului (și cui)
  • Tratament balonare - medicamente și remedii
  •