Dureri inghinale

01-12-2013
bogdan889
Nu este medic/terapeut
bogdan889
Buna Ziua.Sunt baiat si am 21 de ani. De ceva timp am niste dureri inghinale mai mult in partea stanga dar si in cea dreapta. Am mai avut o serie de aceasta care a durat 3 zile in care nu am avut scau. Cand am avut scaun mi-a trecut. Acum se repeta iar si aceiasi problema nu am scaun. Am incercat cu supozitor, dar am facut foarte putin care nu ma ajutata

Am fost la spital unde mi-a spus ca am gastrita acuta insa mi-a dat doar o dieta si atat.

In plus am ameteli sau dureri de cap nu stiu exact(sunt ciudate) si imi cade parul(cand trec cu mana prin cap mai raman cu 2 -3 fire, avand un par bogat si neavand niciodata problema). Am fost la un medic de gastroeneterocolita care mia spus ca nu prea e de domeniul lui, insa mi-a dat sa fac niste analize care sunt gata abia peste o saptamana. Nu mai pot astepta pt ca sunt foarte speriat.

Am luat ca medicamente asa: Nospa, Hepaid forte, Buscopan, emanera si esomeprazol. Cu ajutorul unui supozitor am reusit sa am scaun insa extrem de putin si am observat ca era mai gelatinos.

Ce poate fi ? sunt speriat si mai dureaza pana sunt gata primele analize. Multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.