dureri la mana stanga groaznice

10-02-2012
mihaela96
Nu este medic/terapeut
mihaela96
de 6 luni ma doare mana stanga din umar nu o pot misca, durerea se lasa cu amorteala inspre degete. Durerea se manifesta ca si cum as avea febra muscalara dar sigur nu am. Noapte mana imi amorteste ma dor foarte rau umarul si cotul nu o mai pot misca deloc un timp de 10 min.Oare ce o fi ?Inima nu ma doare stiu ca sufar de cervicala capul ma doare urechea stanga imi arde. mentionez ca in mana stanga nu am putere deloc ma doare mereu. Astept raspunsul dv va multumesc

.
5 comentarii
0
11-02-2012, ora 15:32
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Cati ani ai ? Dormi cu mana sub cap ? Te-ai lovit la umar / spate ? Practici vreun sport in care folosesti des mana stg.[ ex. tenis ] ? Esti stangace ? Te-a vazut cineva de specialitate, ce tratamente ai urmat ? Iei contraceptive ? Mana se si umfla, isi modifica culoarea ?
0
14-02-2012, ora 17:16
mihaela96
Nu este medic/terapeut
mihaela96
nu iau contraceptive nu practic nici un sport si nu sunt nici stangace. am varsta de 38 ani. nu dorm cu mana sub cap iar culoare maini nu se schimba doar ca ma doare foarte rau de vazut nu ma vazut nici un medic nu se umfla mana nu m-am lovit la ea nu ma cazut in ea nu ma avut mana rupta vreodata
0
26-02-2012, ora 19:54
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Daca inca te mai supara mana mergi cu trimitere sa te vada un reumatolog, eventual, daca e cazul, si un neurolog...
0
27-02-2012, ora 17:13
mihaela96
Nu este medic/terapeut
mihaela96
mutumes pt raspuns
0
30-07-2012, ora 11:17
mihaela96
Nu este medic/terapeut
mihaela96
buna ziua imi cer scuze ca deranjez dar am o singura intrebare. Mama mea ia liv 52 de 3 pe zi doresc sa-i cumpar Legalion 140 este bun inlocuitor pentru liv 52? Mama este bolnava de diabet nu face insulina si mai este bolnava de inima acest liv 52 i-a fost dat preventiv pentru protejarea ficatului. va multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: