Dureri la nivelul intregului corp

26-01-2015
ellena01
Nu este medic/terapeut
ellena01
Bună ziua! Pentru moment simt mai multe dureri la nivelul întregului corp. Nu ştiu dacă toate simptomele pe care le-am avut în ultimele zile au legătură între ele. În urmă cu câteva zile mi-a apărut o uşoară mâncărime la nivelul gingiilor, care s-a accentuat, provocându-mi nevoia de a-mi atinge gingiile şi care încă persistă. Apoi am început să simt o durere la încheieturile de jos ale picioarelor. În urmă cu două zile m-a cuprins şi o durere de cap, care s-a mai ameliorat, dar a şi revenit. De seara trecută, însă, simt dureri pe suprafaţa întregului corp, mai exact, am o senzaţie ciudată la atingerea pielii ( mi se mai întâmpla asta când eram răcită, dar acum nu sunt ). Noaptea trecută m-am trezit de câteva ori, simţind nevoia să îmi schimb poziţia. M-am trezit cu durere de cap, de gât, de gingii şi de piele ( nu ştiu dacă există durere de piele, dar parca asta aş simţi ) şi parcă mai obosită decât înainte să adorm. Mă simt foarte obosită si nu am chef de nimic. Dacă m-aţi putea ajuta cu orice sfat sau părere, v-aş fi recunoscătoare. Vă mulţumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: