dureri laterale, ajutor

26-01-2013
Hex
Nu este medic/terapeut
Hex
Buna ma numesc raul am 21 de ani si de 28 de zile nu mai scap de niste probleme va rog sa ma ajutati cumva :(
am dureri nu foarte mari pe la urechi ganglioni deasupra urechilor si pe la tample si o stare de rau daca nu mananc imi este foarte foarte rau ma simt moale tot lesinat si dupa ce mananc imi trece dar tot nu dispar aceste simptome azi mo intepat tare la tampla dreapta dar o trecut dupa cateva secunde, si am pulsatii incontinuu un fel de presiune/durere nu stiu cum sa explic asa pot rezista dar cand vine starea aia de rau simt ca mor ca pic, am fost la orl mia spus ca nu am nimic la urechi, mia dat sa iau algocalmin si parasinus dar eu nu am nasul infundat nu am febra nu imi trece ce pot avea?? am constatat ca stranut dimineata am numarat stranuturile astazi si am stranutat de 7 ori ieri de 3 ori alalteieri de 4 ori, ce poate fi ? am fost si la urgente mia luat sange mi-a spus ca ii in regula dar mia spus doctoru de familie ca analizele la sange pe loc sunt degeaba, ce sa fac ?? am inceput de vreo saptamana si ceva sa imi tot pocnesc gatul si ma dor si tendoanele alea nu stiu ce pot avea va rog ajutati-ma.
3 comentarii
0
26-01-2013, ora 21:56
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
1 trebuie sa verifici tensiunea artetiala de mai multe ori pe zi
2 sa faci consult la gastrologie
0
27-01-2013, ora 23:32
Hex
Nu este medic/terapeut
Hex
mentionez ca daca dau din cap sus jos repede ma doare la ceafa mai mult partea dreapta si cand dau tare ma doare si la si deasupra ochilor
0
28-01-2013, ora 10:24
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
faci investigatii si pentru coloana cervicala
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.