dureri mereu sau doar de moment?

13-02-2007
lacramy
Nu este medic/terapeut
lacramy
buna, cu ceva timp in urma am hotarat sa-mi fac o lucrare la dinti, masele, lucrarea constant in inlocuirea dintiilor lipsa cu cei falsi, , , ei pana acuma totul degurgea normal dar am ajuns la faza, , , , , pilitului si credemita la un dinte si o masea nu mi-a amortit de loc anestezicul si am rabdat cu stoicism dar acuma nu mai rezist am niste dureri insuportabile de o saptamana de-mi vine sa manc peretii, precizez ca nervii dintiilor si a maselelor sunt inca acolo, , , , , tot timpul sunt cu calmantele la mine, , , , , EI ACUMA INTREBAREA MEA : ENORMAL SA AM ASA DURERI SI VOI MAI AVEA DURERI SI RUPA FINALIZAREA LUCRARII?
3 comentarii
0
13-02-2007, ora 00:00
lacramy
Nu este medic/terapeut
lacramy
AM VARSTA DE 28 ANI, SCUZE PT GRESELILE DE ORTOGRAFIE DAR SUNT DIN CAUZA DURERIII, VA MULTUMESC ANTICIPAT
0
13-02-2007, ora 00:00
RARESH
Nu este medic/terapeut
RARESH
-CONSULTATI MEDICUL-CA NU PREA E NORMAL NICI PANA LA FINALIZARE, IAR DUPA NICI ATAT...MULTA BAFTA!
0
14-02-2007, ora 00:00
lacramy
Nu este medic/terapeut
lacramy
multumesc mult Raresh, chiar maine o sa ma duc din nou la med stomatolog, , , , sper sa nu am probleme mai grave.cu respect, LACRAMIOARA
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: