dureri musculare?!

14-10-2011
srg_85
Nu este medic/terapeut
srg_85
buna, de 3 -4 luni incoace am dureri de picioare si maini durerea merge mai exact din genunchi pana jos e ca si cum asa avea febra musculara ma dor si muschi dar si oasele parca cand imi incord piciorul ma dor toti muschi mainile la fel incepand de la umeri pana in spate atat cat si in zonele lombare, durerea de picioare se accentueaza mai mult la mers cand stau nu simt durere, lucrez in barcelona ca si barman stau multe ore in picioare, am fost la mdic aici si mi a gasit scoleoza lombara si la coloana, am fost din nou ieri mi a dat sa imi mai fac nu stiu ce fizio analize la maini si picioare si inca un rmn in zona lombara, mi sa spus ca exista o boala a muschilor sau a oaselor ce nu sa deacoperit tratament doar prin calamante si ca dupa ce vin rezultatele vom vedea ce este si daca nu tine de traumatoloie o sa ma trimita la un reumatolog, ce sa fie oare? nu trebuia sa ia ceva analize de sange sa vada daca nu am lipsa de magneziu sa fie de la spate durerea de picioare? sau este altceva ? astept raspuns
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: