E foarte satisfacut daca o vede facind dragoste cu alti barbati?

12-02-2009
DELLUMI
Nu este medic/terapeut
DELLUMI
Ea are 33 ani sotul ei are 47 ani il iubeste enorm de mult dar are o problema grava.el e foarte satisfacut daca o vede facind dragoste cu alti barbati a acceptat de citeva ori dar a stat de vorba cu el si ea zis ca nu mai vrea.
A zis ca a fost de acord dar de atunci e o alta persoana.SE COMPORTA CU EA ALFEL.EU CRED CA E CEVA FOARTE SERIOS AS VREA VA ROG PARERIA UNUI MEDIC VA MULTUMESC.
5 comentarii
0
12-02-2009, ora 14:00
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Nu sunt o specilista, dar chiar e necesara consilierea pritenei tale, separat si/sau impreuna cu sotul ei! Aceasta problema o va afecta din ce in ce mai mult, iar comportamentul deviant al sotului se poate accentua.Sanatate deplina!
0
12-02-2009, ora 18:28
Dr. Bociu Crina
Obstetrica-ginecologie, Londra
Dr. Bociu Crina
e posibil ca acest cuplu sa aibă nevoie de consiliere psihologică. e clar că ea dacă nu a vrut se simte destul de prost.
0
13-02-2009, ora 12:22
DELLUMI
Nu este medic/terapeut
DELLUMI
va multumesc pt ajutor.Azi am stat de vorba cu ea si mia zis ca-i e fricha sai zicha sotului sa miarga la pshiatru pt ca el nici nu vrea sa auda nu stiu cum so mai ajut e distrusa.
0
13-02-2009, ora 13:30
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Sa mearga ea, fara sa-i spuna sotului! Ii va spune psihiatrul cum sa procedeze. Numai Bine!
0
13-02-2009, ora 13:54
DELLUMI
Nu este medic/terapeut
DELLUMI
AICI IN AUSTRALIA NU GASESC DOCTOR ROMAN PSIHIATRU EA NU VORBESTE BINE ENGLEZA DE ACCEA VAM CERUT AJUTORULDV.VA MULTUMESC
AS FI FOARTE RECUNOSCATOARE DACHA AS PUTEA LUA LEGATURA CU UN MEDIC PSIHIATRU DIN ROMANIA.VA MULTUMESC
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul