e in intarziere 3 zile exista riscuri sa fiu insarcinata in luna 2 deja?

13-06-2007
livia__18
Nu este medic/terapeut
livia__18
in legatura cu luna trecuta...am facut-o cu prietenul meu prin metoda coit intrerupt si imi venise... iar luna asta deja e in intarziere 3 zile exista riscuri sa fiu insarcinata in luna 2 deja?eu nu simt nimic
4 comentarii
0
13-06-2007, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Coitul întrerupt este atât de nesigur încât nu ar trebui să facă parte dintre metodele contraceptive.
0
16-06-2007, ora 00:00
rugz
Nu este medic/terapeut
rugz
exista riscuri, logic, chiar foaret mari, dar mai bine ia-ti un test. nu e mai simplu asa, decat sa stai cu stress? (stress din cauza caruia poate eventual sa iti si intarzie)
0
19-06-2007, ora 00:00
livia__18
Nu este medic/terapeut
livia__18
mi-am facut un test de sarcina sure cheeck si a iesit negativ.dar azi e deja a 5 zi de intarziere.(am stat in stres zilele astea si am mers cu picioarele goale pe gresie)
0
19-06-2007, ora 00:00
rugz
Nu este medic/terapeut
rugz
pai eu zic sa stai linistita, pt ca o sa iti vina in cateva zile. mai ales ca te-ai mai linistit acum facand testul.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce întârzie menstruația?
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  • Câte zile poate să întârzie ciclul (fără a fi o problemă)
  •