E posibil o sarcina nedorita?! As dori raspunsul unui medic

03-01-2009
Letal
Nu este medic/terapeut
Letal
Atat eu cat si prietena mea avem 17 ani si astazi am venit la mine si dupa multe saruturi si alte chestii s'a ajuns la sex daca pot sa'i spun asa! Amandoi suntem virginii si dupa multe incercari tot nu am reusit sa'i penetrez vaginul deoarece zice ea ca am penisul destul de mare si peretii ei sunt ingusti!(nu ma laud expun problema pe fata :| ) Dupa vreo 15 minute dupa ce am reusit sa'mi introduc doar capul penisului am ejaculat la baza vaginului!

Acum as dori sa aflu ce sanse sunt sa ramana insarcinata avand in vedere ca ciclul ei e regulat nu a intarziat niciodata si ieri a fost ultima ei zi de ciclu!


Astept urgent raspuns!

Multumesc anticipat!
5 comentarii
0
03-01-2009, ora 23:36
Dr. Bociu Crina
Obstetrica-ginecologie, Londra
Dr. Bociu Crina
slabe şanse
0
20-02-2009, ora 18:09
ankutza91
Nu este medic/terapeut
ankutza91
chiar e adevarat ca inainte cu 10 zile de menstruatzie si 10 zile dupa nu potzi ramane insarcinata??
0
21-02-2009, ora 18:03
jenichiriac
Identitate neconfirmată
jenichiriac
nu
0
08-03-2009, ora 18:32
ralll
Nu este medic/terapeut
ralll
E posibil sa fi ramas insarcinata?...va rog sa imi dati un raspuns cat mai repede..

Marti, respectiv miercuri ( 3-4 martie)...eu si prietenul meu am petrecut timp impreuna...de la saruturi, imbratisari am ajuns sa ne atingem mai intens...cu mainile si asa mai departe...el a vrut sa trecem la sexul propriu-zis, si-a pus prezervativul insa eu nu am fost de acord, dat fiind faptul ca inca sunt virgina...a renuntat la prezervativ si ne-am atins in continuare. Nu a existat nicio penetrare, si penisul lui nu a atins vaginul meu... Cu toate astea, sunt ingrijorata pt ca s-ar putea sa ma fi atins cu mana pe langa vagin dupa ce si-a pus prezervativu si apoi l-a luat jos..In cazul in care s-a intamplat lucrul acesta..se poate spune ca sunt sanse sa fi ramas insarcinata...?...Mentionez ca am fost pe ciclu din 26febr pana pe 2 martie cand a fost ultima zi...va rog mult sa imi dati un raspuns.
Va multumesc anticipat!
0
08-03-2009, ora 22:20
jenichiriac
Identitate neconfirmată
jenichiriac
nu
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Orientarea sexuală a adolescenților
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •