E posibil sa fiu insarcinata?

03-08-2007
yoooo
Nu este medic/terapeut
yoooo
e posibil sa fi insarcinata daca cineva a incercat sa faca sex cu mine chiar daca aveam chilotii pe mine.a bagat o de 2 sau 3 ori shi dupa a ejaculat in afara.va rog sa ma ajutati!!!!
6 comentarii
0
06-08-2007, ora 00:00
vicar
Nu este medic/terapeut
vicar
SLABE SANSE, APROAPE NULE.
0
20-08-2007, ora 00:00
beatrice20
Nu este medic/terapeut
beatrice20
nu cred.
0
20-08-2007, ora 00:00
beatrice20
Nu este medic/terapeut
beatrice20
nu cred.
0
30-08-2007, ora 00:00
yoooo
Nu este medic/terapeut
yoooo
multumesc pt raspunsuri!!!!
0
30-08-2007, ora 00:00
yoooo
Nu este medic/terapeut
yoooo
la 12 zile de la "intamplare"am fost la medicul ginecolog care mi a facut o ecografie si mi a zis k am un chist la ovarul drept.i am spus k am ciclul foarte neregulat(am avut o lipsa a ciclului cam 8 luni) si mi a dat duphaston(10pastilute)(k sa mi vina) si in prima zi a menstruatiei mi a zis sa incep sa iau Diane-35.la 3 saptamani de la consult am inceput sa iau duphaston.De cand am inceput sa iau au inceput sa mi se mareasca si sa se modifice sanii, ma dor ovarele si stomacul, shi cateodata am dureri de spate;durerea de ovare se lasa pe picior, cateodata mai am shi contractii ale uterului.Inca nu mi a venit ciclul chiar daca am inceput sa iau pastilele.E posibil sa vina dupa?Simptomele mentionate mai sus pot fi din cauza duphastonului sau poate fi o alta cauza?
0
30-08-2007, ora 00:00
yoooo
Nu este medic/terapeut
yoooo
am cautat si pe net efectele secundare ale duphastonului shi am gasit dureri de ovare, contractii ale uterului, greata.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •