E posibil sa ramana gravida?

13-08-2015
LvMdv1
Nu este medic/terapeut
LvMdv1
Bun. Buna seara. Am nevoie de ajutor..Sunt baiat. Am 16 ani. Prietena mea are 17. Merge perfect. Am ramas de mai multe ori unul la celalalt am facut diferite chestii dar nu si sex. Am vorbit despre asta si mai asteptam. Ideea e ca vineri seara, azi fiind joi, eram in pat si ne simteam bine. Ea era goala. Eu aveam niste pantaloni scurti si atat. Stiti ca atunci cand te exciti apare acel lichid preejaculator. Ei bine aveam acel lichid. Nu era foarte mult. Era putin. Si era pe pantaloni un pic bineinteles. Destul de putin. Asa. Si am uitat de el. Si ne frecam asa..si am atins o si acolo unde intra penisul. Deci aveam pantalonii pe mine. Doar asa putin eu nu simteam exact locul ca eram in pantaloni. Acum intrebarea e: e posbil sa ramana gravida? Eu sincer nu cred. Sau incerc sa ma linistesc cu gandul asta. Sunt foarte paranoic. Asta s a intamplat vineri. Ieri, adica miercuri, i a venit ciclul. Ea credea ca ii vine abea la sf saptamanii. Oricum ea are o infectie urinara si de duminica ia tratament. Ea oricum avea probleme cu ciclul venea aiurea. Si probabil din cauza infectiei. Si acum crede ca poate se regleaza si el. Am intrebat o ieri si azi daca simte ceva daca o doare burta daca are greturi. Nimic altceva in afara de cele din cauza ciclului. Deci am nevoie de ajutor..va rog. Astept raspunsuri. Multumesc.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •